Vášnivá noc s partnerem… a kamarádkou

Moje první zkušenost s holkou

Vždycky jsem měla muže. Jsem heterosexuální a nikdy by mne ani ve snu (no, možná nějaké fantazie tam byly) nenapadlo, že bych si něco zažila se ženou. Jenže pak přišla ona noc…

Ničím nezajímavý vztah

Tehdy jsem chodila s Petrem. Byl to můj spolužák ze střední školy, 11 let jsme spolu byli. Náš vztah nebyl ničím extravagantní. Patřili jsme mezi běžné páry, ani ve směru sexuálním jsme neprováděli žádné velké experimenty.

Objevila se ONA

Jeli jsme tenkrát na týden do hor. Bylo sychravo, venku se nedalo ani moc lyžovat, takže jsme nakonec většinu času strávili na chatě, kde jsme byli ubytovaní. Třetí den na snídani nás čekalo překvapení. Potkali jsme Eriku, moji kamarádku z vysoké. Dlouho jsme se neviděly. Nádherná žena. Vysoká blondýnka s velkým silikonovým poprsím. Byla tam tehdy sama, protože její přítel musel náhle odjet kvůli pracovním povinnostem. Následné momenty jsme trávili víceméně spolu.

Začalo to nevinně

Onoho večera nás pozvala k sobě na pokoj na víno. Pracovala jako asistentka firmy, která zastupovala producenty luxusních vinných nápojů, tedy i šampaňských. „To jsme s Davidem nestačili vypít,“ smála se, když nás vítala. Jednalo se o klasicky přátelské povídání u sklenky. Když jsme toho popili více, zábava se rozproudila. Ovšem nenapadlo by mne, kam až se to dostane.

Sexuální hračky – vibrátor, dildo i lubrikant

Začali jsme se bavit o vztazích. O tom, jestli se nechceme s Petrem vzít, jestli jsme tak dlouho spolu, Erika nám začala přibližovat své partnerství s Davidem. Vždycky byla otevřená. „Musíte si to občas zpestřit. Podívejte, s čím jsme přijeli my,“ řekla a ukázala nám tašku, která naznačovala, že vybrakovali snad celý sexshop. Dilda, vibrátory, Venušiny kuličky. Začali jsme se tím vším probírat. Jen tak z legrace, nenapadlo by nás to použít. Jenže vína bylo stále dost.

Začala si se mnou hrát

Erika začala dráždit nás oba. „Petře, vzrušuje tě, když se dvě holky líbaj?“ zeptala se mého přítele. Jeho nesmělé zasmání naznačilo, že mu to nevadí. Přitiskla se ke mně. Ucítila jsem na své hrudi její pevná prsa, dráždily mě její ztvrdlé bradavky. Začala mě líbat, rukou přejížděla po mých ňadrech. Svlékla si tričko, sundala i to mé a začala mi jazykem přejíždět po bradavkách. Vzdouvající Petrův rozkrok naznačil, že se mu to hodně líbí. Erika se nebála ničeho. Rozepnula mu poklopec, rukou mu vytáhla jeho ztopořený penis, který začala hladit. Potom si mě natočila tak, že mě začala orálně uspokojovat, já jsem se postarala o Petrův úd.

Zasunula penis do mého přítele

Přišel moment pro Eričiny hračky. Vytáhla vibrátor, který mi zavedla do vaginy. Neskutečný zážitek. Měl různé výstupky, bezpočet funkcí. Navedla Petra, aby si s ním a se mnou pohrál, ona sama to začala Petrovi dělat pusou. Na řadu přišel další vibrátor, který si zavedla ona. Tentokrát jím Petr dráždil ji, zatímco do mne pronikl. Dalším číslem Erika trochu šokovala. Nasadila si připínací penis, Petrovi lubrikačním gelem zvlhčila anální otvor a začala přirážet. Byla jsem překvapená, jak se mu líbilo být submisivní, když ho měla zcela ve své moci, tahala ho za vlasy a dávala mu co proto.

Vzrušovalo mě, jak s ní souloží

Polohy jsme střídali. I Petr byl fascinován Eričiným krásným tělem. Jeho prsa ho dráždila stejně jako mě. Dopřála jsem mu tu rozkoš, aby si ji pořádně vychutnal. Ještě nikdy jsem ho neviděla tak nadrženého. Neuvěřitelně rychle a tvrdě přirážel, zcela si ji podal. Mě takhle nikdy neojel. Neustále jí lízal její ztopořené bradavky, různě si ji natáčel, lízal její Venušin pahorek. Nevadilo mi to. Kupodivu. Uspokojovalo mě to. Dráždila jsem se vibrátorem a dívala jsem se na Eriku jako na nějakou pornohvězdu. Když Petr vyvrcholil na její krásné tělo, začaly jsme se věnovat samy sobě. Oblékla jsem připínací penis a tentokrát jsem Erice dala co proto já.

Chtěla bych to s ní dělat znova

Objevila jsem své neskutečné, roztoužené chutě. Neuvěřitelně mě bavilo ji pomilovávat, laskala jsem její krásná prsa, líbala jsem její smyslné rty. Vzájemně jsme se dovedly k vrcholu. Byla to nádherná noc, na kterou nikdy nezapomenu. Od té doby jsem sice žádnou další zkušenost se ženou neměla, ale přiznám se, že někdy sním, že potkám někde Eriku a zopakujeme si to. A upřímně, s ní a jejími hračkami by mně to bohatě stačilo.

[kkstarratings]

Share on facebook
Sdílet na Facebooku
Share on twitter
Sdílet na Twitteru

Další zajímavé články