Pracovní večeře

Práce snů…

Měla jsem úžasnou práci, pracovala jsem jako sekretářka v bankovnictví a můj šéf byl okouzlující. Jednou si mě k sobě zavolal v naléhavé záležitosti. Ihned jsem dorazila do jeho kanceláře, zaťukala jsem. Ozvalo se hlasité: ,,Dále!“ Vstoupila jsem a zavřela dveře. ,,Co jste ode mě potřeboval pane šéf?“ zeptala jsem se zvědavě. ,,Chtěl jsem se vás zeptat, jestli byste neměla dnes večer čas?“ ,,Asi čas mít budu, co byste rád?“ a popošla jsem pomalu k jeho stolu. ,,Potřeboval bych s vámi probrat důležitou věc, ohledně jedné zakázky a v pondělí to musím mít hotové a nechci vás s tím obtěžovat přes víkend, tak, že bychom se na to mohli podívat dnes večer, nevadilo by vám to?“ ,,Ano, já myslím, že bychom se na to mohli dnes podívat, ráda vám pomůžu, v kolik hodin se tu sejdeme?“ ,,Abych pravdu řekl, chtěl jsem vás pozvat do restaurace a probrat to s vámi tam, vezmu i nějaké materiály, pokud vám to nebude nepříjemné, povečeřet se mnou?“ Skoro to znělo jako pozvání na schůzku, ale jeho nápad se mi líbil. ,,Děkuji za pozvání, ráda s vámi povečeřím.“ sklopila jsem zrak. ,,Výborně, v sedm hodin vás vyzvednu u vás doma, ano?“ ,,Jistě, děkuji,“ a spokojeně jsem odešla.

Večeře, sprcha…

Celý den jsem se těšila na večer. Přesně v sedm přijel před můj byt a odjeli jsme do té nejlepší restaurace ve městě. Měli jsme skvělou večeři a probrali pracovní záležitosti. Po třech hodinách probírání zakázky se mě směle zeptal, jestli mě může pozvat k sobě domů, že by ještě potřeboval něco dořešit. Souhlasila jsem. I když nevím, jestli to byl dobrý nápad, ale jeho pozvání bylo tolik lákavé. Jeho byt byl úchvatný, rozhlížela jsem se kolem sebe, když v tom mě nečekaně otočil k sobě a začal mě vášnivě líbat. Neprotestovala jsem, líbilo se mi to. Poté řekl: ,,Pojď.“ A zavedl mě do jeho krásné koupelny. Svlékl mě, vstoupili jsme společně do sprchy, pustil vodu a divoce mě chytil za krk a přitiskl ke stěně. Zblízka se na mě díval a jemně kousnul do rtu. Pootevřela jsem rty a jazykem olízla ty jeho. Chytil mě za ruku a prudce otočil k sobě zády, moje prsa se přimáčkla na studenou zeď a on mi roztáhl nohy od sebe. Přejel mi rukou od krku po zádech až na zadek. Pořádně mě přes něj plácnul, až jsem se otočila. Chytil mě za krk, zmáčknul a zezadu mi projel prsty moji rozžhavenou a vlhkou lasturku.

Práce nebo zábava?…

Ano, teď se to stane, pomyslela jsem si, chci ho v sobě cítit, už dlouho jsem nebyla tak vzrušená. Cítila jsem, že s ním zažívám něco nového. Chci ho! Vše záleželo na jeho vůli. Bylo vidět, že si svoji roli užívá. Roli vůdce. Roztáhl mi ji a dal mi špičku jeho naběhlého penisu na okraj mé dírky a jemně s ním zakroužil dokola. Potom mě chytil za vlasy, přitáhl k sobě a bez jakékoliv přípravy ho do mě vrazil, až po kořen. Vrazil ho tak hluboko a tak divoce, že jsem až vykřikla bolestí, ale zároveň to byl výkřik rozkoše. Vytáhl ho za mě a vrazil ho do mě opět takhle hrubě, tohle zopakoval ještě párkrát a potom mě chytil za boky, zmáčknul je a začal si se mnou užívat. Přirážel tak intenzivně, že jsem cítila jeho penis v celém svém těle. Najednou mi strčil dva prsty do pusy a já mu je začala lízat a sát. Přidal na tempu. Jakmile byly prsty dost vlhké, vyndal je a roztáhl mi zadeček od sebe, strčil mi do něj jeden prst a začal v něm kroužit prstem. Byl to úžasný pocit, byla jsem z něj celá rozpálená. Chtěla jsem, aby si se mnou dělal, co jen bude chtít. Aby mi ten jeho chlípný ocas a ruce vrazil kam jen bude chtít. Chci být jen jeho.  Do zadečku mi zabloudil další jeho prst, nakonec mi jej roztáhl tak jak potřeboval. Užíval si s moji malou úzkou mušličkou tak žhavě, až mě začala bolet. Ale já to chtěla, bolest, která se bude snoubit s rozkoší a vášní. Jeho přírazy byly čím dál tím rychlejší a intenzivnější, cítila jsem, že se dostaví tolik očekávaná odměna. Vytáhl ho ze mě, prudce mě otočil a donutil si kleknout. Chytil mě za vlasy. Ochotně jsem si ho dala do pusy. Moje chuť na jeho penisu byla opojná, po tvářích mi stékaly pramínky vody a jeho ruce mi svíraly moji hlavu a tiskli ji blíž k jeho tělu. Dívali jsme se na sebe, když mi jeho velká výbava klouzala po jazyku, ven z pusy a zase zpátky. To už byl ale jeho vrchol. Celou moji pusu zaplavilo jeho teplé semeno. Nic nepřišlo nazmar, vše jsem s chutí spolykala a olízla si rty. Stoupla si a políbili jsme se. Nakonec vypnul vodu, podal mi ručník a sám mě osušil. Odnesl mě v náručí do jeho ložnice. Byla to ta nejlepší pracovní večeře v mém životě.

 

Share on facebook
Sdílet na Facebooku
Share on twitter
Sdílet na Twitteru

Další zajímavé články