Knížka od pána

Bože, to je ale péro! Jak já bych se vplazila do postele, zatímco spí, sklouzla mu rukou po stehnech mezi nohy, pošimrala na slabinách, pohladila a potom zmáčkla koule, nebo mu za ně zatahala. Kdoví, když by se probudil, jestli by mě nechal pokračovat, nebo by dál předstíral, že spí. Snad by mě nevyhodil… Už úplně cítím ty měkké chloupky, lechtají mi rty, stačilo se jen trošičku přiblížit k té jeho krásné chloubě. Byla to tak sekunda těsně předtím, než jsem ji chytla to pusy a poprvé nasála, zatímco jsem ji druhou rukou ovinula kolem dokola, pěkně od kořene dolů.

Sakra, teď mi úplně přerušil myšlenky, už, už to vypadalo, že se probudí, ale ne. Zůstal spát. Jenom se pootočil. Teď bych měla dobrý přístup. Jo, jo, přesně takhle. Takhle by to šlo. Líbilo by se mu to víc. A co by měl radši? Kdybych ho vykouřila? Nebo jenom jemně olízala špičku jeho penisu? Nebo si jenom tak hrála s koulema, vcucla je a převalovala v puse. Bože, tohle jsou muka. Nemůžu se na něj dívat. Nemůžu odolat, už ne. Potřebuju ho. Ta představa je ubíjející, jediné, na co myslím je, vzít ho do pusy a sát, nastrkat každý centimetr jeho ptáka dovnitř sebe, dokud nedosáhne až dovnitř do krku a ochutnat ho.

Nemůžu. Jsem zlobivá holka. Vím. Ale co by můj pán řekl? O můj bože, já prostě nemůžu odolat. Přesně vím, co by se mu líbilo. Vím, že by se rád díval, jak ho saju, jak slíznu každou kapku jeho sperma, která z něj vyletí. Ta představa, jak do mě strká svého ptáka, pojede tvrdě a rychle? Chytne mě u toho za krk? Uslyším, jak jeho koule plácají na můj holý zadek? Můžu mu říct, aby mi strčil péro do zadku?
Pane, za tohle stejně můžete vy. Dal jste mi ji. Proč? Proč jste mi jenom dal tuhle knížku plnou nápadů a inspirací. Věcí, které by mě samotnou nenapadly. Už takhle mám spoustu práce, kterou nestíhám, a to jenom kvůli vám. Místo práce tu sedím a toužím. Toužím po Vás, toužím po vašem péru. Chcete, abych vás neposlechla? Chcete, abych byla zlobivá holka? Chcete, abych se tou knížkou řídila? Prohlížím si ji stránku po stránce, jsem čím dál více hladová po dalších. Je to mučení. Ani netušíte, jak vlhká jsem. Vážně nemám poslouchat? Vážně to tak chcete? Budu zlobit a vy mě tak budete moci přetáhnout přes kolena a naplácat mi na holou, dokud se nerozbrečím.

Mohl byste mi zbičovat celé tělo svým neuvěřitelně voňavým opaskem. Nechám Vás, jediné, co Vám na to řeknu, že souhlasím. Jsem zlobivá holka. Klidně i vaše malá děvka. Bez váhání před Vámi kleknu na kolena a doširoka otevřu pusu, jen aby se tam vaše péro vešlo. Miluji ho. Je to to jediné, po čem toužím. Tedy to a plnit vám vaše přání a rozkazy. Chci vám sloužit. Potřebuji, abyste mi dal směr. Chci, abys mě šukal a říkal, že ti patřím.

Ne. Tohle nemůžu udělat. Pánovi by se to nelíbilo. Mám svou práci, mám pravidla, kterými se musím řídit. Ale co kdybych se přeci jenom pokusila? Je tak blízko.

Share on facebook
Sdílet na Facebooku
Share on twitter
Sdílet na Twitteru

Další zajímavé články