Hra na kočku

Pracovala jsem v erotice…

Pracovala jsem jako luxusní placená společnice, které měly to štěstí, že chodily na schůzky výhradně s dobře postavenými muži, kteří byli galantní, na úrovni a samozřejmě bohatí. Svoji práci jsem měla opravdu moc ráda, protože mi dávala spoustu volnosti, mohla jsem si dovolit krásný byt, auto, exotické dovolené a zkrátka vše, na co jsem si jen vzpomněla. Myslela jsem ale i na budoucnost a šetřila si na horší časy. Když jsem se jednou o víkendu chystala už do postele, protože jsem byla unavená po předchozím dni, kdy jsem s klientem strávila dlouhou náročnou noc, zazvonil mi telefon. Volala mi moje agentka. ,,Ahoj Moniko, doufám, že ještě nespíš.“ ,,Už jsem se chystala“, odpověděla jsem. ,,Chci ti říct, že dnes večer volal k nám do agentury jeden mladík a chtěl by si dát zítra s tebou schůzku u něj doma.“ ,,Dobře, není problém, v kolik hodin máme schůzku?“ V osm večer, adresu ti pošlu ve zprávě.“ Rozloučily jsme se a já šla spokojeně spát. Musím být opět na zítra fit.

Můj zákazník

Když jsem druhý den dorazila na určené místo, překvapil mě krásný dům a také to, jestli bude můj klient bydlet sám. Ano bydlel, jak jsem se později dozvěděla. Zazvonila jsem u dveří a přišel mi otevřít mladý sympatický muž. Představili jsme se a šli si sednou k němu do obýváku. Povídali jsme si, popíjeli skvělé víno a mně bylo velice příjemně. Atmosféra byla velice vzrušující. ,,Máš nějaké přání?“ odvážila jsem se zeptat. ,,Ano, jedno bych měl a doufám, že mi ho splníš, respektive, že si to užijeme oba.“ ,,Tak sem s ním, jsem celá nedočkavá.“ řekla jsem netrpělivě. Lukáš se napil vína a začal popisovat svoji představu. ,,No Moniko, víš, chtěl bych si s tebou zahrát jednu hru, kterou jsem ještě nikdy s žádnou dívkou nezkoušel?“ ,,Povídej o co jde.“ Lukáš mlčky odešel ke skříni a něco vyndal. ,,Nastav ruku Moniko“, řekl. Vložil mi do dlaně zvláštní věcičku, kterou jsem znala jen z internetu. Chvilku jsem na to zírala a nevěděla, co říct. Byl to černobílý chlupatý ocas s kovovým análním kolíkem. ,,Chtěl bych, aby si byla moje kočička.“ řekl Lukáš rozechvělým hlasem. Jeho nápad se mi líbil, bylo to úplně něco jiného, než, co se mnou dělal. ,,Tak dobře, máš k tomu ještě nějaké doplňky?“ usmála jsem se. ,,Ano jistě a sáhl do police, kde vyndal, chlupatá černá ouška, růžový obojek kolem krku a bílé nadkolenky. ,,Připravím se a pak tě zavolám, ano?“ ,,Dobře.“

Kočička na hraní

V jeho očích bylo vidět nadšení. Celá jsem se svlékla, nasadila ouška, natáhla nadkolenky, vlasy stáhla do dvou culíků a připnula si obojek kolem krku. Pak jsem vzala chlupatý ocásek a studený kov jsem několikrát olízla. Když byl dostatečně vlhký, pomalu jsem si ho v předklonu, opřená o pohovku, začala zasouvat do zadečku. Měla jsem obavy, jestli se mi tam vejde a jestli půjde dobře a lehce zasunout. Překvapilo mě, jak snadno mi tam vklouznul, byl studený, ale zjistila jsem, jak příjemné to je a jak dobře a sexy to vypadá. Vzrušoval mě jen ten pocit, že jsem zatím jen napůl zaplněná, protože až mě takhle Lukáš uvidí, určitě neodolá a vrazí mi ho hned do kundičky. Klekla jsem si na všechny čtyři a tématicky jsem třikrát hlasitě zamňoukala. Lukáš ihned pochopil a v sekundě byl ve dveřích. Zůstal stát s otevřenou pusou. ,,Líbím se ti?“ ,,Ano, vykoktal…a moc!“ Pohladil mě po vlasech a ouškách a poplácal po zadečku. Chvíli mě obcházel a se zájmem si mě prohlížel. Svlékl si tričko a sundal kalhoty. Já jen párkrát přešlapovala na místě a otáčela se na něj. Posadil se na gauč, roztáhl nohy od sebe a přikázal mi, ať jdu k němu. Po čtyřech jsem se pomalu přibližovala a před jeho klínem jsem se posadila na nohy.

Mňau, mňau

Pohladil mě, jen jsem zavrněla a už měl dole i trenky. Jeho ztopořený ocas se přede mnou tyčil jako ,,věc na hraní“. ,,Vem si ho do pusinky, kočičko.“ přikázal a přitáhl si mě za obojek blíž k sobě. Poslušně jsem ho chytila do ruky a jen olízla špičku žaludu, potom jsem sjela dolů až ke kořeni a olízla ho celého. Otevřela jsem rty a nechala si ho vklouznout do celé pusinky, a začala ho nejprve pomalu kouřit. Po chvilce jsem zrychlila a jeho ruce chytily má hebká ouška a začal mi přirážet do pusy. Vlhký Lukášův ocas mi vyklouznul z pusy a já se na něj podívala svýma velkýma očima, zamrkala jsem a olízla si rty. ,,Hodná kočička,“ řekl spokojeně a stoupnul si. Obešel mě a chytil mě za ocásek, zvedl ho, aby dobře viděl na moji vlhkou kundičku, která už jen čekala na to, až budu mít i jeho ocas ve druhé dírce. Strčil do mě dva prsty a pěkně mi ji začal připravovat, přitom mě pořád druhou rukou držel za chlupatý ocásek. Blahem a rozkoší jsem vzdychala a vrtěla zadečkem a jemně se přirážela na Lukášovi prsty.

Zlatý hřeb večera

Líbilo se mu to, protože už to nevydržel, prsty vytáhnul, vzal si ho ruky své mokré péro od mých slin a žaludem mi poklepal na zadeček, pak mi projel kundičku a přiložil ho na okraj vlhké dírky. Chtěla jsem ho mít už v sobě. Nejdřív ho do mě pomalu jen kousek zasunul, chvilku počkal a pak už jsem jen cítila tvrdý příraz až po kořen. Vykřikla jsem, ale Lukáš mě plácnul po zadku a chytil mě za ocásek a začal divoce přirážet. Šukal mě, jako nikdy předtím. Bylo to perfektní. Obě dírky, zadeček i kundičku jsem měla zaplněné tak, jak jsem chtěla. Byla jsem tak mokrá a vzrušená, že jsem cítila, jak mi teče moje šťáva z kundičky po stehně. Lukáš pustil ocas a chytil mě za boky, zmáčknul je a občas mě přistála jeho pevná ruka na mém zadečku. Šukal mě tvrdě a rychle, sem tam svůj naběhlý ocas povytáhnul, chvilku počkal a pak ho do mě drsně vrazil. Vyjekla jsem bolestí, ale moc se mi to líbilo. Byla jsem jen jeho. Malá kočička v zajetí velkého zvířete. Po chvilce přestal a otočil si mě na záda, zvedla jsem nohy, on mi je chytil a můj ocásek ležel mezi mýma nohama na zemi. Podíval se na něj, pak na mě, naklonil se ke mně a zašeptal: ,,Jsi krásná kočička a moc poslušná, to se mi líbí.“ Mňoukla jsem, olízla mu ucho a sobě ještě ruku, aby viděl, že si dovedu hrát podle jeho pravidel. Sklonil se mezi moje nohy a začal mě lízat. Nejdřív jen tak jemně na poštěváčku, pak ale přidal prsty a strčil je hbitě do mé roztažené dírky. Lehce tam vklouzly, roztáhla jsem co nejvíc nohy od sebe, aby Lukáš viděl, jak moc jeho jazýček chci. Lízal mě tak intenzivně, dával si záležet, cítila jsem, že za chvilku budu mít orgasmus. Ach, jak mi chyběl ten jeho jazýček. Občas jsme se na sebe podívali, byl blahem bez sebe, když viděl, jak moc se mi to líbí, jak si to užívám. Byl v tomhle opravdu nepřekonatelný.

Odměna pro oba

Když viděl, že začínám zrychleně dýchat, přidal a začal jazykem kmitat na poštěváčku tak rychle, že jsem cítila, jak pomalu přichází orgasmus. V extázi jsem zaklonila hlavu dozadu, prohnula se v zádech a hlasitě zasténala. Semknula jsem nohy a rukou jsem si přidržela jeho hlavu ve svém klíně, stále mě lízal, ale už pomaleji a odspodu až nahoru. Povolila jsem stehna od sebe, padla celým tělem na koberec a hlasitě oddychovala. Věděla jsem, že brzy přijde i Lukášova chvíle, protože lízání mé kundičky ho pokaždé tak nažhavilo, že na nic nečekal nenechal mě ani vydechnout a už mi pomáhal, abych si klekla, on si stoupnul. Vzala jsem jeho červený, naběhlý a žilnatý ocas do ruky a strčila si ho pomalu až úplně dozadu do pusy. Začala jsem ho kouřit a přitom jsem ho chytila za zadek, abych ho měla v sobě co nejvíc a byl v mé puse až po kořen. Lukáš mě chytil za culíky a pomáhal si přírazy do mé lačné pusiny. Zrychloval tempo, až ho najednou trochu povytáhnul, já zaklonila mírně hlavu dozadu, olízla si rty, pootevřela pusu a vyplázla jazýček. Lukáš si držel svůj pulzující ocas v ruce a začal mi plnit pusinu jeho chutnou bílou šťávou. Jeho semeno mi teklo z pusy ven, na bradu, na prsa, ale nejvíc jsem toho měla na jazyku. Stále jsem měla pusu dokořán, čekala jsem, než bude úplně hotový. Potom mi ještě strčil ptáka do pusy, já ho párkrát pokouřila a nechala ho volně vyklouznout. Klečela jsem na zemi, s chlupatým ocáskem v zadečku a bílým mlíčkem na bradě. Vše jsem poslušně spolykala a Lukáš mě pohladil, políbil a odešel pro zbytek vína.

Dobře odvedená práce

Bylo vidět, jak moc byl se mnou spokojený. Lehla jsem si na koberec a s úsměvem jsem si užívala ten krásný pocit. Od té doby, co jsem začala dělat společnici jsem nezažila takový zážitek jako teď. Ještě dlouho na tuto zkušenost budu vzpomínat. Tajně doufám, že Lukáš zavolá opět brzy do agentury, pozve si mě k sobě a znovu si společně zahrajeme další vzrušující erotickou hru. Třeba mě příště nechá vybrat on.

Share on facebook
Sdílet na Facebooku
Share on twitter
Sdílet na Twitteru

Další zajímavé články