Česká zkušenost

S Darrenem jsem se seznámila náhodou. Seděla jsem v kavárně a pila svou oblíbenou kávu. Četla jsem si časopis. Na sobě jsem měla tepláky (kdo by se oblíkal, když jede jen tři zastávky tramvají) a volný svetr. Nic moc. Najednou jsem si všimla, jak nade mnou někdo stojí a zírá na mě. Nerada mluvím s lidmi, ale vážně jsem z něj měla dost nepříjemný pocit. Zvedla jsem hlavu, abych mu ukázala, že o něm vím. A on? Díval se dál. Uhla jsem pohledem a vrátila se ke svému časopisu. Po chvíli jsem zvedla hlavu a zjistila, že se na mě dívá pořád. Najednou promluvil. „To je hnusný kafe, co piješ.“ „Vždyť ani nevíš, co piju, jak můžeš vědět, jak to chutná?“ Zeptala jsem se. „Tady jsou všechny kafe hnusný a ještě tu jsou fronty. Pojď se mnou, ukážu ti, kde mají dobré kafe.“

A já? Stydlivka, co se nebaví s nikým. Zvedla jsem se a šla. Zavedl mě do nobl kavárny, objednal nám kávu a začal se mnou mluvit. Ze začátku se mi do hovoru moc nechtělo. Ale nakonec mě svým dokonalým postojem k životu zlanařil a rozmluvil. Strávili jsme spolu celý den. I večer. Pozval mě do klubu.

Jela jsem se domů obléknout, udělat ze sebe člověka. Samozřejmě mě doprovodil. To jsem do té doby neznala. Kluci, se kterými jsem do té doby chodívala ven byli spíš nevychovaní a tak mě tenhle gentleman naprosto okouzlil.
V klubu jsme se náramně bavili. Domů jsme se vraceli nad ránem. Zeptal se, jestli nechci jet s ním. Najednou mi v hlavě probleskly šílené myšlenky: nemám s sebou zubní kartáček, až se budu ráno dostávat z hotelu, přijdu si trapně, nemám s sebou miliardu věcí a spousta dalších výmluv. Řekla jsem, že ne, že s ním nechci. Ale pokud chce, může jet on se mnou. Souhlasil. Ve výtahu mě pevně obejmul kolem pasu. Přitiskl se ke mně a rukou mi zajel pod sukni. Něžně mě líbal na krku. U toho se ke mně těsně tisknul. Jízda byla moc krátká.

Dorazili jsme na patro. Než jsem odemkla dveře, zase jsem ho měla pevně přichyceného ke svému pasu. Otevřela jsem dveře. Zastrčil mě dovnitř a opřel o dveře. Líbal mě na rty, pak na krk. Jeho ruce mi zajely pod tričko, chvíli mě hladil po prsou. Mačkal je a hrál si s nimi a u toho vášnivě líbal. Pak mi políbil břicho a pomalu si přede mě klekl. Sundal mi kalhotky. Zvedl nohu a položil na svá ramena. Začal mě líbat i dole. Jemně se dotkl mého klitorisu, nasál jej, hrál si s ním pomocí svého jazyku. Pak přidal prsty, zajel s nimi do vagíny a masíroval mě uvnitř. U toho nepřestával sát můj poštěváček. Netrvalo to dlouho a byla jsem vlhká jako nikdy. Najednou jsem začala mít čím dál intenzivnější pocity. Nejdříve jsem se cítila, že potřebuji čůrat. A najednou to tu bylo. Tak silný orgasmus jako nikdy předtím.

Když si všiml, že je práce odvedená, pomalu se postavil. Sundal si kalhoty a zajel do mě. Začal mě líbat a pohyboval se ve mě rytmickými zásuny, nejdříve pomalu, poté zrychlil. Po chvíli zase zpomalil. Hrál si takhle docela dlouhou dobu. U toho mě nepřestával líbat a jemně mi vzdychal do ucha.

Po chvíli jsme se přesunuli do obýváku. Ohnul mě o pohovku, která byla umístěna v prostoru, a strčil mi ho do zadku. Byl to tak neuvěřitelně skvělý a silný pocit, jaký jsem nikdy předtím nezažila. Přirážel čím dál silněji. Měl ho tak tvrdého. Netrvalo to dlouho a udělal se.

Dali jsme si sklenku vína a sedli si spolu na sedačku. Byl nahý. Úplně nahý. Moc se mi líbila jeho chlouba. Celou dobu to byla jediná věc, na kterou jsem myslela. Chci ho mít zase uvnitř. A zase. A zase. Dostala jsem se obličejem blíž k němu a začala ho jemně olizovat. Pak jsem ho chytla rty celého. Zasunula jsem ho celého do své pusy a hrála si s ním jazykem. Sála jsem ho. Lízala. Hrála si se špičkou. Cucala jeho koule. Pomáhala si u toho rukou. Po chvíli už mu zase stál. Moje druhá ruka si mezitím našla jinou činnost. Přes jeho varlata jsem se dostala až k zadečku a jemně ho masírovala, až jsem se dostala dovnitř. Strčila jsem tam nejdřív špičku prstu. Pak celý. Cucala jsem ho, masírovala a ještě k tomu zapojila masáž uvnitř řitního otvoru. Za chvíli jsem měla pusu plnou jeho spermatu. Jak skvěle chutnalo.

Nakonec jsem se k němu přitulila a v objetí jsme usnuli. Ráno už tam nebyl.

Share on facebook
Sdílet na Facebooku
Share on twitter
Sdílet na Twitteru

Další zajímavé články