Americká díra

Rozhodla jsem se procestovat Ameriku. Jeden den mě čekala dlouhá cesta po americké High Way. Bylo teplo. Cesta mi neutíkala. Až jsem uviděla nějaké bistro. Rozhodla jsem se tam zastavit, dát si teplou kávu, jídlo, na chvíli vypnout hlavu, nesoustředit se na řízení, které se stávalo rutinou a udržet pozornost pro mě začínalo být čím dál složitější.

Už delší dobu jsem cestovala sama. Několik hodin v autě a cesta, která byla stále stejná. Vůbec se to nehýbalo. Bistro se tak zdálo jako celkem dobré zpestření. Sedla jsem si k oknu, abych viděla na auto a jeho obsah, který pro mě znamenal v té chvíli všechno. Měla jsem tam všechny své věci a opravdu jsem o ně nechtěla přijít.

Bylo tu celkem prázdno. Obsluha u mě byla rychle. Objednala jsem si a čekala a přemýšlela. Přemýšlela jsem celou cestu. Měla jsem za sebou složitý rozchod a jediné, po čem jsem toužila, bylo, vypadnout někam. Kamkoliv. Daleko.
Když jsem do sebe nalila druhé kafe a najedla jsem se, byl čas zaplatit a jít dál. Ještě jsem se rozhodla, že si odskočím na toaletu. Nebyla to zrovna moc hezká podívaná. Záchody nebyly extra udržované a ani v dobrém stavu. Když jsem si šla umýt ruce, všimla jsem si díry, a jak se kolem ní na druhé straně někdo hýbe. Ani nevím, co mě to tenkrát napadlo, ale přišla jsem blíže a podívala jsem se skrz. Viděla jsem ho. Mužský penis. Copak nemají pisoáry? Co tam s ním dělá? Proč ho otáčí směrem ke mně? Copak si té díry nevšiml? Hlavou mi probleskla spousta otázek.

Vypadal moc hezky. Krásný tvar a rozhodně velikost, za kterou by se nemusel stydět ani ledajaký porno herec. Asi si mě všiml. Otočil se mým směrem. Jako kdyby věděl, že tam jsem. Lekla jsem se a uskočila od díry, schovala se vedle a najednou jsem ho viděla. On ho prostrčil skrz tu díru? Ježiši, co to je? Pak zalezl a za chvíli tam byl zpátky. A znovu. Celkem se mi ta hra začínala líbit. Nějak mě postupně opustil stud a tak jsem si dřepla k otvoru a strčila tam dva prsty. Nic se nedělo, až jsem ho najednou ucítila. Dotýkala jsem se ho. Cizí chlap a já na něj šahám a bylo to super. Co mi díra dovolila, tak jsem si ho hladila a hladila. Postupně vzrostl, ztvrdl a cítil se naprosto skvěle.

Vysunula jsem prsty zpátky, v tom momentě byl zase v díře a koukal tam na mě. Klekla jsem si a olízla jsem mu špičku. Jen tak jemně jsem ji olizovala špičkou jazyka kolem dokola. Vůbec jsem netušila, kdo je na druhé straně. Bylo to natolik vzrušující, že jsem začala chtít víc a víc. Olízla jsem ji, strčila do pusy, trošku nasála, jemně kousla a zase olízla. Slyšela jsem mírné vzdychy, což mě vyrajcovalo k další akci. Co mi prostor dovolil, hrála jsem si s ním svým jazykem i svými prsty, lízala, sála, jemně po něm přejížděla svými zuby. Brala ho do pusy, přejížděla po něm svými rty. Vzdychy se zrychlovaly a byly více a více intenzivní. Až se udělal. Přímo mě do pusy. To jsem snad nikdy nedovolila ani svému příteli.

Zmizel. Zvedla jsem se. Odešla ze záchodů, přešla celé bistro, sedla do auta a odjela. Nikdy jsem nezjistila, kdo dotyčný byl, nebo jak vypadal. Ale odcházela jsem se skvělým pocitem. Byla jsem vlhká vzrušením. Konečně jsem zažila pravou Ameriku a jejich slavné Glory Holes. Cesta mi od té doby utíkala lépe.

Share on facebook
Sdílet na Facebooku
Share on twitter
Sdílet na Twitteru

Další zajímavé články