Test vibrátoru FOX Petting Rabbit

Na testování se ke mně dostal vibrátor Petting Rabbit od značky FOX.

Balení

Balení nebylo zrovna moc oslňující. Přišel v nenápadné bílé krabičce. Nebyl zde žádný obrázek, jenom růžový nápis a anglicko-čínské popisy. Nic proti Číně, přeci jen je to továrna světa a vyrábí se zde téměř vše, ale chci použít něco z Číny, co si mám strkat mezi nohy? Abych to přežila. Jsem trošku zaujatá. Trvanlivost některých čínských výrobků je přeci jen pověstná…

Co je v krabičce

Sice mírně odrazená obalem jsem se rozhodla podívat dovnitř. A už to bylo. Získal si mě. Výrazně růžový designový vibrátor pečlivě uložený v plastovém obalu řval „Jdem na to, bude zábava.“ Vedle něj nabíječka a pod ním je v balení ještě manuál. Ten je naprd, protože je v angličtině a čínštině (nebo tak nějak). Každopádně manuál přijde v češtině e-mailem, takže opravdu není potřeba.

Vzhled

První věc, kterou nelze přehlédnout je barva. Sytá a výrazně růžová. Stylovka. Vibrátor je menšího rozměru. Na délku měří nějakých 20,4 cm, v průměru 3 – 3,4 cm. Má dvě části. Ta delší je klasicky pro vaginální stimulaci. Je dlouhá celkem 12 cm. Kratší část je určena pro stimulaci klitorisu a měří 6 cm.

Z jedné strany je nápis FOX, z druhé strany jsou umístěna tlačítka ovládání vibrátoru. Ve spodní části je designová zlatá spona, která je vyrobena z tvrdého plastu.

Rabbit je vytvořen ze silikonu, což je sám o sobě skvělý materiál. Je příjemný na dotek, odpuzuje vodu, nečistoty i bakterie. Přebírá okolní teplotu a je flexibilní. Celkem dobře se čistí, nečistoty sice drží, ale snadno je dostanete dolů. Je vhodné jej použít s čistícím dezinfekčním prostředkem, který na něj nastříkáte a pak setřete, nebo jej omýt pod tekoucí vodou. Silikon není vhodné používat s lubrikanty založenými na silikonové bázi. Proto pozor s čím ho používáte ;).

Ovládání

Vibrátor má k ovládání tři tlačítka. Jedno, umístěné uprostřed slouží k vypínání (dlouhý stisk), zapínání a přepínání programů. Těch má vibrátor celkem sedm.

U každého programu můžete zvolit intenzitu. Těch je také sedm. K přepínání slouží tlačítka „nahoru“ a „dolů“, která jsou umístěna nad a pod tlačítkem pro zapínání. Ihned po spuštění je vibrátor nastaven na prvním programu a střední intenzitě – čtyřce.

Vibrátor má ještě funkci vyhřívání. Tu spustíte dlouhým stiskem tlačítka „dolů“. Zahřátí špičky vibrátoru trvá i několik minut (pro mě osobně až moc dlouho, než jsem cítila, že je špička zahřátá, už bylo téměř po akci). Vyhřívání vypnete opětovným stiskem tlačítka „dolů“.

Ovládání je celkem intuitivní. Správné tlačítko zvládnete nahmatat i sama a po tmě. Co mně osobně vadilo byl právě designový zlatý doplněk, který celkem znepříjemňuje ovládání jednou rukou. Uvítala bych více ergonomie.

Co se týče programů, tak ze sedmi se mi líbily pouze čtyři. I tyhle čtyři ovšem stačí k tomu, aby se člověk dostatečně zabavil. Intenzity mi vyhovovaly téměř všechny. Nižší jsem při testování pouze vyzkoušela, každopádně přednastavená čtyřka je pro mě optimum a vyšší jsou také skvělé.

Nabíjení

Chvíli mi trvalo, kam vložit kabel od nabíjení. Je tam nenápadné místečko, žádná díra a tak se mi nechtělo tam nabíječku cpát. Po důkladnějším zkoumání jsem zjistila, že není kam jinam. Nabíječku jsem tam vložila a po vyjmutí se místečko opět zacelilo, což je perfektní, nedostanou se dovnitř žádné nečistoty.

Shrnutí

Určitě se nejedná o „top“ erotickou hračku, která vás oslní svými funkcemi. To ne. Ale rozhodně je s tímhle vibrátorem zábava. Je pro všechny, kteří mají fantazii a chtějí si hrát. Můžete s ním objevovat různé erotogenní zóny. Můžete ho použít při postelových hrátkách s vaším sexuálním partnerem a úplně dokonale si s ním vystačíte sama.
Navíc má velice příjemnou pořizovací cenu.

Klady Zápory
+ cena – malý
+ materiál – hlučný
+ ohebnost – držení – není ergonomické
+ výkon
+ design

 

Specifikace (dle manuálu)
Materiál ABS a silikon
Baterie Lithiová
7 vibračních režimů 7 intenzit
Funkce Vyhřívání
Hlučnost 65 decibelů
Rozměry  délka 20,4 cm (delší část – 12 cm a kratší část – 6 cm), průměr 3 – 3,4 cm
Ovládací tlačítka 3

Share on facebook
Sdílet na Facebooku
Share on twitter
Sdílet na Twitteru

Další zajímavé články