Není vibrátor jako vibrátor, aneb jaký zvolit?

Žena s vibrátorem ve sprše

Vibrátor nemá své místo jen v autoerotice, ale i v párovém sexu. Zatímco v prvním případě ženu plně uspokojí, v druhém ji jaksepatří nažhaví. Otázkou ale je, jaký zvolit.

Podtlakové, masážní, pulzační, párové, rotační, anální, s výběžkem na klitoris, bod G a s přísavkou. To je v podstatě přehled vibrátorů, s nimiž se na českém trhu můžete setkat. Kterému dát přednost?

Vibrátor na bod G, s výběžkem na klitoris a anální

Při odpovědi na tuto otázku je vhodné vyjít z osobních preferencí ženy, respektive z její vzrušivosti. Klitoriálně vzrušivým ženám lze například doporučit vibrátor s výběžkem na klitoris. Pro ženy, které orgasmu dosahu drážděním bodu G, je zase vhodný vibrátor na bod G. Zkrátka ale nepřijdou ženy vyžívající se v análním sexu. Těm jednoznačně doporučujeme vibrátor anální. A co ostatní modely?

 Ruzovyslon.cz vibrátory TOP 20

Podtlakový si zamilují i bradavky

Podtlakový vibrátor, jemuž se také říká womanizer, pracuje na principu podtlaku, a to aniž by se hračka intimních partií (bradavky nevyjímaje) přímo dotýkala! Výrobci dokonce slibují několikačetné orgasmy!

Rotační a masážní

Spoustu zábavy slibuje i rotační vibrátor. Ten zase v lůně ženy příjemně rotuje. Některé modely navíc disponují výběžkem na klitoris a tudíž přinášejí dvojnásobné potěšení. Podobně jako vibrátory masážní, které zase krásně uvolňují svaly.

Vibrátory s přísavkou

Pro autoerotické hrátky jsou vhodné také vibrátory s přísavkou. Ty totiž umožňují mít volné ruce, které se přeci jen při intenzívních hrátkách poměrně snadno unaví. Vibrátor s přísavkou jednoduše připevníte třeba k vaně, čelu postele, nebo dlažbě, a jízda může začít.

Erotická hračka pod stromečkem? Proč ne?

Tak, už víte, jakému vibrátoru dát přednost? Chtělo by to všechny vyzkoušet v praxi, že? Ostřílené páry mívají ve svém erotickém kufříku od každého typu jeden model. A střídají je dle chuti. Takže postupem času si pořiďte všechny! A o ten první si třeba napište Ježíškovi. Nebojte, určitě nosí i erotické hračky.

—–> Náhodná erotická povídka 2020 <—–

Share on facebook
Sdílet na Facebooku
Share on twitter
Sdílet na Twitteru

Další zajímavé články