Dildo, nebo vibrátor?

dildo nebo vybrator

Dildo není vibrátor, i když se mu na první pohled v mnohém podobá! Potěšení ale způsobí stejné, ne-li větší.

Dilda i vibrátory patří mezi velmi oblíbené erotické hračky, a to zdaleka nejenom mezi lesbičkami. Hlavní rozdíl mezi vibrátorem a dildem je, že zatímco vibrátor vibruje, dildo nikoliv. Tato erotická hračka tak funguje jako náhražka penisu. Mnohdy velmi autentická. A co se samotného fyzického potěšení týče, dildo (v závislosti na mužových schopnostech) mnohdy vyhrává na plné čáře.

Obejdete se bez vibrace?

Dildo je tedy erotickou hračkou bez vibrace, což samozřejmě neznamená menší potěšení. Naopak, některé ženy ho dokonce upřednostňují. Díky tomu, že se obejde bez motorku, je pružnější a ohebnější, což samozřejmě má své výhody. Například se na něm v podstatě nemá co pokazit, takže si s ním můžete dovolit hrubší zacházení. A užívat si můžete i ve vaně nebo ve sprše.

Dildo s přísavkou

Na trhu se setkáte s dildy různých typů, ať již se jedná o anální, s přísavkou či dilda připínací. Každé je samozřejmě jiné a představuje jiný zdroj potěšení. Pro potřeby autoerootiky lze doporučit dildo s přísavkou. To připevníte k vaně, čelu postele či k dlažbě a autoerotické hrátky mohou začít.

Dildo anální

Oblíbily jste si anální sex? Ten ženy buď zavrhnou, nebo si jej zamilují. Patříte-li do druhé kategorie, rozhodně do análního dilda investujte. Nebudete litovat. Na výběr máte měkké dildo gelové, nebo hygieničtější silikonové.

 Ruzovyslon.cz vibrátory TOP 20

Dildo připínací neboli strap on

Nemyslete si, že připínací dilda patří jen k lesbickému sexu. Pegging (výměna rolí) má své místo i mezi heterosexuály. A divili byste se, kolik mužů tento sex vzrušuje a jsou ochotni si jej vyzkoušet. Proto mu toto potěšení dopřejte. Stejně jako jiná potěšení. A nejenom ta v sexu. Vztah je i o vzájemné toleranci a porozumění!

Share on facebook
Sdílet na Facebooku
Share on twitter
Sdílet na Twitteru

Další zajímavé články