Anální kolík

analni kolik s ocasem

V posledních několika letech se o netradičních sexuálních praktikách mluví stále častěji, dokonce ani anální sex není tabu, a to napříč všemi věkovými kategoriemi. Pro anální sex se používají i různé pomůcky, jako je anální kolík, jenž je vhodný pro začínající i zkušené, a to jak muže, tak i ženy. Přesně tak, čtete správně, i pánové si zamilovali tuto formu stimulace.

V anální oblasti je neuvěřitelné množství nervových zakončení, která jsou tak citlivá, že mohou při dráždění vyvolat nepopsatelné pocity. Současný trh je však rozmanitý a nabízí anální kolíky v mnoha provedeních. Jak tedy docílit výrazné a silné rozkoše?

Co je to vlastně anální kolík?

Anální kolík je erotická pomůcka pro ženy i muže, která se vyrábí v různých variantách a provedeních. Vybrat si můžete z pestré škály materiálů, velikostí, tvarů, ale i barev. Většinou má anální kolík kónický tvar, díky němuž po zasunutí dokonale drží, a tak ho použijete v ložnici i při cestě na nákup.

Anal Bulldozer

Dále bývá anální kolík zakončen přísavkou, abyste si ho mohli dát například ve sprše na zeď, případně bývá ukončen malou kuličkou pro snadné držení v ruce.

Jak vybrat vhodný anální kolík?

V první řadě si ujasněte, z jakého materiálu by měl být anální kolík vyrobený. Zatímco někomu vyhovuje gelový či silikonový model kvůli ohebnosti a pružnosti, jinému zase plastová či skleněná varianta charakteristická tvrdostí.

Poté vyberte optimální tvar. Pro začátečníky je vhodný kónický tvar, posléze se klidně pusťte do experimentování. Klasické anální kolíky nemají žádné vibrace, ovšem výrobci erotických pomůcek mají bohatou fantazii a nabízí i vibrující kolíky pro zvýšení rozkoše.

Zapomenout nesmíte ani na velikost. Zpočátku si vystačíte s menším kolíkem, který by měl být dlouhý maximálně 10 centimetrů a široký do 2 centimetrů. Pro milovníky análního sexu jsou připraveny i větší modely s délkou větší než 15 centimetrů a tloušťkou více než 4 centimetry.

Share on facebook
Sdílet na Facebooku
Share on twitter
Sdílet na Twitteru

Další zajímavé články